fbpx

Big-Flash -hanke

Yhteystiedot

Big-Flash -hankkeen tiimi

Kiinnostaako toimia asiakasyrityksenä, teknologiaveturina tai osana projektien työryhmiä!
Ota meihin yhteyttä, niin keskustellaan mitä mahdollisuuksia voimme teille tarjota.

Tule kanssamme teknologisen muutoksen harjalle!

Tiina Vuorijarvi henkilökuva

Tiina Vuorijärvi

Projektipäällikkö, Metropolia AMK

Tiina.Vuorijarvi@metropolia.fi
+358 40 751 1322

Tiimin kuva

Laila Bröcker

Projektipäällikkö, Vantaan elinkeinopalvelut

laila.brocker@vantaa.fi
+358 40 1932 177

Tiimin kuva

Antti Liljaniemi

Robo Garage vastaava, Metropolia AMK

antti.liljaniemi@metropolia.fi
+358 400 240 756

Erkki Räsänen

AIoT vastaava, Metropolia AMK

erkki.rasanen@metropolia.fi
+358 50 539 8245

Lauri Ristolainen

Lauri ristolainen

Projektiasiantuntija ROBO

lauri.ristolainen@metropolia.fi
+358 400 788 710

Heikki Paavilainen henkilökuva

Heikki Paavilainen

Robo TYÖPARI

Heikki.Paavilainen@metropolia.fi
puhelinnumero

Patrik Asikainen henkilökuva

Patrik Asikainen

Projekti-insinööri AIOT

patrik.asiakainen@metropolia.fi
+358 505 67 8504

Timo Tuominen

Timo Tuominen

AIoT Työpari

timo.tuominen@metropolia.fi
puhelinnumero

Toivo Parkkonen

Toivo Parkkonen

Projektiassistentti Robo

toivo.parkkonen@metropolia.fi

Tiimin kuva

Grace Chung

Viestintäassistentti

grace.chung@metropolia.fi
+358 50 473 9821

Daniel valokuva

Daniel Korhonen

Projektiassistentti ROBO

daniel.korhonen@metropolia.fi

Tiimin kuva

Milja Veini

Viestintäassistentti

milja.veini@vantaa.fi
+358 438 259 910

Ari Pikkarainen henkilökuva

Ari Pikkarainen

Projektiassistentti AIOT

ari.pikkarainen@metropolia.fi
+358 974 245 213

manish valokuva

Manish Subedi

Projektiassistentti AIOT

manish.subedi@metropolia.fi